II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. |  WAŻNE  Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf. 

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

POMAGAMY "OLEŚNICKIM BIDOM"

olesnickie bidyW ciągu ostatnich kilku tygodni w naszej szkole miała miejsce akcja, której celem było wsparcie materialne "Oleśnickich Bid".

Samorząd II LO zaprosił do udziału w tej akcji wszystkie klasy w naszej szkole. Na nasz apel odpowiedziały klasy: 1B, 1C, 1D, 2A, 2C oraz 3B.

Podsumowaliśmy naszą zbiórkę i oto, co udało nam się zebrać: 52 puszki mokrej karmy, 6 koców, 36 ręczników, 34 saszetki z mokrą karmą, 3 paczki suchej karmy, 2 pościele, 6 misek, 1 paczkę gumowych rękawiczek, 6 zabawek dla zwierząt, 2 reklamówki suchej karmy, legowisko dla psa, 5 opakowań ręczników papierowych, 1 podkład papierowy, 5 smyczy, szelki, obrożę oraz szczotkę.

 

Chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować klasom, które zaangażowały się i wsparły samorząd w zbiórce.

Samorząd II LO

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .