ZBIÓRKA DARÓW ŚWIĄTECZNYCH DLA RODAKÓW NA KRESACH | AKCJA SZLACHETNA PACZKA 2017

kresy 2017„CIĄGLE JESZCZE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY. NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ LECZ ICH SERCE JEST BEZPIECZNYM PORTEM DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY SĄ W POTRZEBIE" Phil Bosmans

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 – w listopadzie i grudniu 2017 roku została przeprowadzona po raz kolejny akcja zbiórki żywności, zabawek, wyprawki szkolnej i środków czystości na rzecz potrzebujących Rodaków mieszkających za naszą wschodnią granicą, którzy niejednokrotnie nie z własnego wyboru muszą żyć na obcej ziemi. Wszystkich naszych ofiarodawców zachowujemy we wdzięcznej pamięci, składamy serdeczne podziękowania życząc zdrowia, pomyślności w życiu oraz samych słonecznych dni.

Akcja od kilkunastu lat organizowana jest w II Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy we współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz Telewizją Wrocław.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich tych pracowników szkoły, rodziców, wychowawców i uczniów klas: 1A,1B, 1D, 2A. 2B, 2C,2D,3C,3A, 3B , którzy poświęcili swój czas wolny na zbiórkę produktów żywnościowych w sklepach na terenie Oleśnicy, pomoc w przewiezieniu towarów.

Nauczycielom, Pracownikom szkoły serdeczne podziękowania za włączenie się do tej akcji. Pani Agnieszce Jezierskiej, Panom Leszkowi Biegasikowi oraz Adamowi Wójcikowi za pomoc w przewozie darów do szkoły oraz Panu Grzegorzowi Ptakowi podziękowania za pomoc w przewiezieniu paczek do Telewizji Wrocław.

Bardzo dziękujemy pracownikom, ochronie oraz klientom sklepów E. Leclerc, Kaufland za okazaną pomoc! Cieszymy się również z podjętej współpracy z wymienionymi sieciami sklepów.

Koordynatorzy akcji w II LO w Oleśnicy
Eleonora Marmajewska-Basińska

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, nauczyciele, pracownicy i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy dziękują sieci sklepu E. Leclerc za szlachetne serce i okazaną pomoc w realizacji dzieła "ZBIÓRKA DARÓW ŚWIĄTECZNYCH DLA RODAKÓW NA KRESACH ORAZ OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI SZLACHETNA PACZKA" podjętego we współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz Telewizją Wrocław