Osiągnięcia

Osiągnięcia. Szczególne miejsce w obrębie strony internetowej naszej szkoły. Przedstawiamy tu grono osób szczególnych spośród uczniów II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy. Uczniowie, którzy dzięki swojemu zangażowaniu, pasji, otwartości i wytężonej pracy reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach sportowych, otrzymali stypendia i wyróżnienia. Ujęliśmy je w czterech kategoriach:

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Zawody sportowe

Stypendia Starosty Powiatu Oleśnickiego

Szkoła to oczywiście uczniowie. Ale nie tylko. Są jeszcze nauczyciele, dyrekcja oraz pracownicy administracyjni. Oni także reprezentują naszą szkołę, rozwijają swoje umiejętności, szkolą się, angażują w pracę uczniów oraz osiągają wiele sukcesów, które są powodem do radości. Prezentujemy ten dorobek w kategorii: