O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

CON NOWEGO W #ZSQUAD - PIOTR LEJA O PRACY W STARTUPIE MAGICVR

GALAXYRACEJakiś czas temu pisałem, że zostałem stażystą we wrocławskim startupie MagicVR, był to w zasadzie początek mojej wspólpracy z zespołem, w tym momencie jesteśmy, to znaczy ja oraz cały zespół, na o wiele bardziej zaawansowanym poziomie działania. | wszystko o #Zquad ZSQUAD logo

Około miesiąc temu dowiedziałem się, że własnie ja będę odpowiedzialny za marketing i dystrybucję naszej nowej gry Galaxy Race, która mimochodem jest naprawdę niesamowita, i sprawia ogromną frajdę, do tego stopnia, że gdy zobaczyłem prototyp dema, które jest obecnie dostępne do pobrania za darmo na Steam, to chodziłem i byłem naprawdę podekscytowany, a mówi to gość, który już w parę gier w swoim życiu zagrał;). Oczywiście byłem zachwycony. Marketing i dystrybucja gry tak na prawdę na cały świat, bo Steam jest właśnie platformą ogólnoświatową, jest jednak nie lada wyzwaniem.

Do moich obecnych zadań należy głównie zajmowanie się płatną reklamą w social mediach oraz artykułami w różnych serwisach branżowych. Poniekąd dystrybucja gier nie jest już mi obca, bo tym się wlasnie zajmowałem przez ostatnie miesiące, ale poprzednio były to tytuły testowe, które żyły tak na prawdę swoim życiem, a coś takiego, jak promocja gry, w ogóle nie istniało.

Kampania rusza w tym tygodniu, a gra ma premierę już wkrótce, więc zachęcam wszystkich graczy VR do śledzenia postępów :)

Piotr Leja, stypendysta #Zsquad