Kalendarium roku szkolnego 2019/2020 do pobrania pdf.

Uwaga!

W dniach, w których odbywać się będą posiedzenia Rady Pedagogicznej lub Zespołu Wychowawczego w ramach RP, na których obowiązkowa jest obecność wszystkich członków rady zmianie ulegnie organizacja zajęć. Pierwsze 4 lekcje odbywać się będą normalnie natomiast skróceniu do 30 min ulegną pozostałe zajęcia:

Lekcja 5 11.30 – 12.00
Lekcja 6 12.05 – 12.35
Lekcja 7 12.40 – 13.10
Lekcja 8 13.15 – 13.45

Początek posiedzeń Rad Pedagogicznych i Zespołu Wychowawczego w ramach RP – godz. 14.15.

Klasyfikacyjne posiedzenia RP, robocze zebrania Zespołu Wychowawczego (obejmują wychowawców poszczególnych klas), Zespołów Samokształceniowych i Zespołów Ewaluacyjnych rozpoczynają się o godz. 15.00 lub o innej godzinie ustalonej przez przewodniczących zespołów.