II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

#ZSQUAD 2018/2019 - GOTOWY DO GRY?

zsquad gotowy do gry 20198 października w sali widowiskowej BiFK w Oleśnicy odbyło się spotkanie w ramach #Zsquad - innowacyjnego projektu realizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy we współpracy z firmami reprezentującymi prężnie rozwijające się polskie spółki z branży nowych technologii informacyjnych.

Przedstawiciele grupy kapitałowej WDB, będącej jednocześnie głównym partnerem inicjatywy, podsumowali dotychczasową realizację projektu (p. Aleksander Sienkiewicz) oraz przedstawili bogate plany na rok szkolny 2018/2019 (p. Mariusz Muszyński).

Główną osią działania projektu #Zsquad będzie program stypendialny i stażowy, w ramach którego uczniowie II LO będą angażować się w życie szkoły, realizując swoje pasje i pomysły w zakresie między innymi działalności naukowej, sportowej, charytatywnej, ekologicznej i artystycznej. Najbardziej wytrwali i zaangażowani otrzymają całoroczne stypendia w wysokości 6000 zł oraz będą mogli uczestniczyć w płatnych, wakacyjnych stażach oferowanych przez spółki z branży nowych technologii informacyjnych.

 

Zapraszamy wszystkich uczniów II LO do udziału w projekcie.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .