II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

ZSQUAD logoPrzypominamy, że z końcem tygodnia (do piątku 08 listopada, godzina 12:25) upływa termin oddania opisanych (imię, nazwisko, klasa) Indeksów Stypendysty. Oddanie Indeksów jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Programie Stypendialnym #Zsquad 2019/2020 oraz jest warunkiem koniecznym do jego kontynuowania w kolejnych miesiącach. Indeksy oddajemy również, jeśli brak w nich aktywności w miesiącu październiku. Indeksy przyjmują: p. Marta Wójcik, p. Adam Wójcik, p. Maciej Swędzioł.

 

.

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Dwójka współorganizatorem imprezy z okazji 759. urodzin Oleśnicy

Więcej…II Liceum Ogólnokształcące, Młodzieżowa Rada Miasta, Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają serdecznie wszyskich nauczycieli, uczniów i pracowników administracji do uczestnictwa w Sensacyjnej Grze Miejskiej, imprezie towarzyszącej obchodom 759. urodzin naszego miasta. 

Impreza odbędzie się w sobotę, 8 lutego 2014 roku. Rozpoczęcie gry przewidziano na godzinę 9.30. Spotykamy sie na oleśnickim Rynku. Zabawa potrwa do godziny 13.00. Finał imprezy odbędzie się w sali MOKiS.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, możliwość wykazania się wieloma sprawnościami, okazję do poznania historii naszego miasta, niezwykle atrakcyjne nagrody oraz urodzinowy poczęstunek.

Zamieszczamy szczegółowy regulamin gry, formularz zgłoszeniowy oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , na który należy zgłaszać swoje uczestnictwo. Zapisy do dnia 5. lutego

Wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta

urna W piątek tj. 20 września 2013 roku w naszej szkole odbędą się wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta. Oficjalni kandydaci na radnych z II LO to :

1. Czapla Aleksandra II D,
2. Kołbuc Kamil II D,
3. Mazur Wojciech II D.

Lokal wyborczy znajdować się będzie w szkolnej bibliotece. Godziny jego pracy to 8.45- 13.20, natomiast głosy będzie można oddawać wyłącznie podczas przerw lekcyjnych. Komisja wyborcza wydawać będzie zainteresowanym karty do głosowania po uprzednim sprawdzeniu dowodu tożsamości głosującego (legitymacja, dowód, paszport).

Liczymy na dużą frekwencję wyborczą i poparcie dla naszych kandydatów! | Opiekun MRM

Streetball na E.Leclerc

bs streetaballW dniu 15.06.2013 na terenie parkingu przed supermarketem E.Leclerc odbył się Turniej Streetballa im. Mieczysława Łopatki. Wzięło w nim 16 drużyn. Pośród zawodników znaleźli się reprezentanci naszego liceum.

Atrakcją turnieju była konkursowa seria rzutów za 3 punkty oraz konkurs "wsadów",  w którym wziął udział uczeń klasy I b Miłosz Frysztak. Dzięki widowiskowym rzutom zajął wysokie II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.camera

Wycieczka do wrocławskiego ZOO

Makak czubaty11.06.2013 roku II LO wybrało się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. Celem wycieczki było pogłębienie wiedzy na temat gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem i chronionych ex situ, czyli poza miejscem ich występowania.

Z pomocą Pani Anety Krzyżewskiej-Nowosad (oraz pań: Ewy Kryk i Moniki Hajntze, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w trakcie wycieczki młodzieży do ZOO oraz za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu) dowiedzieliśmy się, dlaczego takie zwierzęta jak np.: żółw McCorda, makak czubaty, kaczorek celebeski czy żółw birmański są pod ochroną i jakie jest prawdopodobieństwo przywrócenia ich naturze.

 

Więcej…
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .