II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Nasi Mistrzowie Dolnego Śląska

Więcej…W minioną sobotę 18.01.2014, w czeskim Jabloncu, odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły, trenujących na co dzień w klubie WKS Oleśniczanka: Natalia Sikora z klasy I E i Darek Hoffman z klasy II B.

Natalia startowała na dystansie 1000 m, natomiast Darek reprezentował szkołę, powiat i cały region na dystansie 2000 m. Oboje zwyciężyli w swoich konkurencjach, zdobywając złote medale mistrzostw.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników w tak doborowym towarzystwie oraz życzymy dalszych sukcesów zarówno na arenach sportowych jak i w szkole. |  camera

Dwójka współorganizatorem imprezy z okazji 759. urodzin Oleśnicy

Więcej…II Liceum Ogólnokształcące, Młodzieżowa Rada Miasta, Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają serdecznie wszyskich nauczycieli, uczniów i pracowników administracji do uczestnictwa w Sensacyjnej Grze Miejskiej, imprezie towarzyszącej obchodom 759. urodzin naszego miasta. 

Impreza odbędzie się w sobotę, 8 lutego 2014 roku. Rozpoczęcie gry przewidziano na godzinę 9.30. Spotykamy sie na oleśnickim Rynku. Zabawa potrwa do godziny 13.00. Finał imprezy odbędzie się w sali MOKiS.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, możliwość wykazania się wieloma sprawnościami, okazję do poznania historii naszego miasta, niezwykle atrakcyjne nagrody oraz urodzinowy poczęstunek.

Zamieszczamy szczegółowy regulamin gry, formularz zgłoszeniowy oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , na który należy zgłaszać swoje uczestnictwo. Zapisy do dnia 5. lutego

Wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta

urna W piątek tj. 20 września 2013 roku w naszej szkole odbędą się wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta. Oficjalni kandydaci na radnych z II LO to :

1. Czapla Aleksandra II D,
2. Kołbuc Kamil II D,
3. Mazur Wojciech II D.

Lokal wyborczy znajdować się będzie w szkolnej bibliotece. Godziny jego pracy to 8.45- 13.20, natomiast głosy będzie można oddawać wyłącznie podczas przerw lekcyjnych. Komisja wyborcza wydawać będzie zainteresowanym karty do głosowania po uprzednim sprawdzeniu dowodu tożsamości głosującego (legitymacja, dowód, paszport).

Liczymy na dużą frekwencję wyborczą i poparcie dla naszych kandydatów! | Opiekun MRM

Streetball na E.Leclerc

bs streetaballW dniu 15.06.2013 na terenie parkingu przed supermarketem E.Leclerc odbył się Turniej Streetballa im. Mieczysława Łopatki. Wzięło w nim 16 drużyn. Pośród zawodników znaleźli się reprezentanci naszego liceum.

Atrakcją turnieju była konkursowa seria rzutów za 3 punkty oraz konkurs "wsadów",  w którym wziął udział uczeń klasy I b Miłosz Frysztak. Dzięki widowiskowym rzutom zajął wysokie II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.camera

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .