II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Ogromny sukces naszych lekkoatletów

OGROMNY SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W miniony piątek przy Oleśnickim Zamku odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Puchar Dolnośląskiej Kurator Oświaty i Mistrzostwa Oleśnicy. Srebrne medale na Dolnym Śląsku indywidualnie dla Natalii Sikory i Dariusza Hoffmana oraz drugie miejsce i srebrne medale w klasyfikacji końcowej dla drużyny dziewcząt oraz chłopców!

Szczegóły klasyfikacji oraz skład drużyn + fotogaleria portalu OlesnickiSport |  camera

 

Więcej…

Drzwi otwarte 2014

Więcej… Więcej… Więcej… Więcej…

Galeria Drzwi otwartych 2014 |  camera

Szczypiorniści naszej szkoły w Finale Strefy Wrocławskiej

Więcej…04.04.2014 w Sali sportowej MOKiS w Oleśnicy odbył się Finał Międzypowiatowy w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt. Na finał nie dojechała drużyna z Oławy, w związku z tym sprawa awansu była już pewna dla obu oleśnickich drużyn. Drugi w tym sezonie pojedynek między II LO a ZSP Oleśnica miał rozstrzygnąć, kto zajmie pierwsze miejsce i w Finale Strefy Wrocławskiej zagra z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.

Pierwszy pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem ZSP. Tym razem to my byliśmy górą i po 40 min. gry mecz zakończył się zwycięstwem naszych szczypiornistów 24:19. | camera Galeria portalu OlesnickiSport.pl

 

Więcej…

II LO w Finale Licealiady w piłce ręcznej chłopców 2014

Więcej…01.04.2014 odbyły się mecze eliminacyjne, które spośród sześciu drużyn miały wyłonić dwie, które walczyć będą obok drużyny ZSP z Oleśnicy w Finale Międzypowiatowym. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: gr. A w Oławie i gr. B w Obornikach Śląskich.

Drużyna II LO walczyła na turnieju w Obornikach. Tylko jedna drużyna z każdej grupy mogła awansować do finału. Nasz zespół, obok gospodarzy turnieju, drużyny ZSP Oborniki Śl., za rywali miał jeszcze drużynę z ZSP Wołów. Los sprawił, że graliśmy dwa mecze pod rząd.

Pierwsze spotkanie skonfrontowało nas z Wołowem. Graliśmy 2x15 min i cały czas chłopcy kontrolowali przebieg spotkania. Od samego początku narzuciliśmy rywalowi swój styl gry i wynik końcowy 21:5 dla II LO w pełni odzwierciedla, kto rządził na parkiecie. W tym spotkaniu mieli szansę zagrać wszyscy zawodnicy. Dobrze, że pierwszy mecz graliśmy z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, pozwoliło to chłopakom pozbyć się tremy i wejść dobrze w ten turniej.

 

Więcej…
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .