II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NOWY KONKURS MATEMATYCZNY „Jeszcze Lepiej Liczę Lepiej”

Więcej…Po sukcesie i ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszył się wśród uczniów naszej szkoły zeszłoroczny autorski konkurs matematyczny "10 X 10" skierowany do pasjonatów planimetrii w bieżącym roku szkolnym zapraszam wszystkich fanów dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, potęgowania, pierwiastkowania, logarytmowania oraz procentów do udziału w konkursie matematycznym pod tytułem "Jeszcze Lepiej Liczę Lepiej".

Proszę o zgłoszenie się do końca bieżącego tygodnia w sali 64 u mgr L. Biegasika. Regulamin konkursu do pobrania pdf.

 

Więcej…

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

rozpoczecie roku2021 2022Z radością i optymizmem uczniowie 2 LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022.

Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Jowita Raczkowska z klasy 2b, a za krótką cześć artystyczną odpowiedzialna była klasa 2a. Przesłanie artystyczne uhonorowało pamięć o tych, którzy 1 września 1939 nie mogli rozpocząć nauki w szkole.

Słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów i grona pedagogicznego pani dyr. Jolanta Kwaśniewska, która również wręczyła stypendia i inne dyplomy uczniom naszej szkoły.

 

Więcej…

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 | SPOTKANIA Z RODZICAMI

rozpoczecieDyrektor szkoły informuje, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021r. na sali gimnastycznej, według następującego harmonogramu:

klasy I oraz II – godz. 9:00,
klasy II po gimnazjum oraz III po szkole podstawowej. – godz. 10:00.

Cała uroczystość odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, dlatego wszystkich jej uczestników obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką, dezynfekcja rąk przed wejściem na salę oraz zachowanie dystansu społecznego.

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do wyznaczonych sal lekcyjnych na pierwsze spotkania w ramach godzin wychowawczych. Wszyscy uczniowie zostaną m.in. zapoznani z obowiązującymi w czasie pandemii procedurami, a uczniowie klas pierwszych dodatkowo napiszą test diagnostyczny z j. angielskiego. Proszę uczniów o przyniesienie przyborów do pisania.

Jednocześnie informuję, że tym samym tygodniu odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów tj. w czwartek 2 września o godz. 16.00 – klasy I i II oraz klasy III c, a o godz. 17.00 – klasy III po gimnazjum i pozostałe klasy III po szkole podstawowej.

 

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

IIAZakończył się ten jakże wymagający dla Was uczniów, dla rodziców i opiekunów ale także dla nas, nauczycieli rok szkolny. Życzymy Wam udanych i przede wszystkim spokojnych i zdrowych wakacji, dobrego odpoczynku i naładowania akumulatorów na kolejny, miejmy nadzieję, bardziej przewidywalny rok nauki.

Gratulujemy osiągniętych wyników. Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów, którzy zakończyli ten rok szkolny z wyróżnieniem. Oto pełna lista tych osób wraz z galerią zdjęć camera:

Więcej…
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .