II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Piłka ręczna, mistrzostwa szkoły 2013

reczna27 marca odbyły się Mistrzostwa II LO w piłkę ręczną. W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które zostały rozlosowane do 3 grup. Do finału awansowały klasy: 1d, 2d, i 3c. Po zaciętej walce klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: 1 miejsce i złoty medal - klasa 3c2 miejsce i srebrny medal - klasa 2d oraz 3 miejsce i brązowy medal- klasa 1d. 

Klasa 3c otrzymała również przechodni Puchar Dyrektora II LO, który pozostanie w jej posiadaniu do przyszłego roku. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

Szkolny Konkurs Na Wiersz W J. Angielskim, II edycja, wyniki

Zakończyła się II. edycja Szkolnego Konkursu Na Wiersz W Języku Angielskim. Z niełatwą sztuką słowa zmierzyło się w tym roku dość sporo naszych uczniów, spod których pióra wyszły wiersze poruszające, melancholijne, mroczne, pełne zadumy i niewątpliwie skłaniające do głębokich refleksji i rozważań. Przede wszystkim trzeba jednak docenić wysoki poziom artystyczny i bardzo osobisty, wręcz intymny charakter prezentowanych utworów.

W tym kontekście, zdecydowanie I miejsce otrzymał Jakub Kujawa z kl. Id („John Doe" i „Summer Nights"), II miejsce przypadło Agnieszce Juszczak z kl. IIb („Don't try to trust me"), III miejsce uzyskała Katarzyna Kamińska z kl. IIb („Paradigma"). Ponadto, wyróżnieni zostali: Maja Maciejewska z kl. IId („Finding himself...") oraz Jakub Szumiński z kl. IIIe („Every day" i „Life"). Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, zwycięzcom gratuluję i wyrażam szczery podziw dla Waszego talentu i niezwykłych umiejętności twórczych. Życzę Wam dalszej poetyckiej inspiracji. A. Gugulska. Prace Kuby Kujawy, Agnieszki Juszczak i Kuby Szumińskiego w zakładce twórczość własna uczniów.

Drzwi Otwarte 2013

IMG 3578 IMG 3555 IMG 3606 IMG 3538

Pozostałe zdjęcia w galerii. | camera

Projekt Korba 2013

ulotka KORBAJesteś młodym, ambitnym człowiekiem? Lubisz działać? Chcesz przeżyć niezapomniane chwile? Projekt Korba czeka właśnie na Ciebie! Udział w projekcie jest bezpłatny! Nie trać czasu i przyjdź na spotkanie informacyjne w dniu 26.03.2013 o godzinie 14:20 w sali 22 w Gimnazjum nr 3.
Wszelkich informacji dowiesz się od Korbowicza z 2012 r - Wojtka Mazura z klasy ID. Razem tworzymy przyszłość! Więcej informacji na stronach projektu.
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .