OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ETAPU PROGRAMU STYPENDIALNEGO #ZSQUAD 2018/2019

ZSQUAD logoPodsumowaliśmy Waszą działalność w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. 7 miesięcy wytężonej pracy dla siebie oraz szkoły, uczestnictwa w konkursach, zawodach sportowych, wykładach i warsztatach, własne inicjatywy ale także pomoc w organizacji życia i funkcjonowania szkoły. Spośród ponad 60 kandydatów, którzy we wrześniu pobrali Indeksy Stypendysty, na ostatniej prostej zameldowało się 12 osób. Karolina Cecerko (1c), Karol Czub (1d), Jakub Flaczyk (2d), Jagoda Junik (1c), Kinga Kuśmierczyk (1d), Szymon Leja (2d), Natalia Matuszak (2d), Szymon Narolski (1d), Alicja Sadowska (2a), Adrian Szymański (2d), Michał Tokarski (2d) i Wiktoria Urbanek (2d) to ci najwytrwalsi i najbardziej zaangażowani. Gratulujemy Wam wszystkim.

Zapraszamy Was jutro (piątek 31.05.) na długiej przerwie (godz. 11.20) do sali 54 na ogłoszenie wyników współzawodnictwa w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Zgodnie z regulaminem Programu, sześć osób z najwyższą liczbą punktów zgromadzonych przez cały czas trwania Programu powalczy o 3 stypendia w wysokości 500 zł, wypłacanych co miesiąc przez cały kolejny rok szkolny (łącznie z wakacjami) lub możliwość odbycia stażu wakacyjnego w spółkach biorących udział w projekcie #Zsquad.

Stypendia zostaną przyznane decyzją fundatorów na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z każdym z kandydatów, która odbędzie się w przyszłym tygodniu (jutro podamy dokładną datę rozmowy).

Trzymamy kciuki i już dziś zapraszamy do przyszłorocznej edycji Programu Stypendialnego #Zsquad.