II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ETAPU PROGRAMU STYPENDIALNEGO #ZSQUAD 2018/2019

ZSQUAD logoPodsumowaliśmy Waszą działalność w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. 7 miesięcy wytężonej pracy dla siebie oraz szkoły, uczestnictwa w konkursach, zawodach sportowych, wykładach i warsztatach, własne inicjatywy ale także pomoc w organizacji życia i funkcjonowania szkoły. Spośród ponad 60 kandydatów, którzy we wrześniu pobrali Indeksy Stypendysty, na ostatniej prostej zameldowało się 12 osób. Karolina Cecerko (1c), Karol Czub (1d), Jakub Flaczyk (2d), Jagoda Junik (1c), Kinga Kuśmierczyk (1d), Szymon Leja (2d), Natalia Matuszak (2d), Szymon Narolski (1d), Alicja Sadowska (2a), Adrian Szymański (2d), Michał Tokarski (2d) i Wiktoria Urbanek (2d) to ci najwytrwalsi i najbardziej zaangażowani. Gratulujemy Wam wszystkim.

Zapraszamy Was jutro (piątek 31.05.) na długiej przerwie (godz. 11.20) do sali 54 na ogłoszenie wyników współzawodnictwa w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Zgodnie z regulaminem Programu, sześć osób z najwyższą liczbą punktów zgromadzonych przez cały czas trwania Programu powalczy o 3 stypendia w wysokości 500 zł, wypłacanych co miesiąc przez cały kolejny rok szkolny (łącznie z wakacjami) lub możliwość odbycia stażu wakacyjnego w spółkach biorących udział w projekcie #Zsquad.

 

Stypendia zostaną przyznane decyzją fundatorów na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z każdym z kandydatów, która odbędzie się w przyszłym tygodniu (jutro podamy dokładną datę rozmowy).

Trzymamy kciuki i już dziś zapraszamy do przyszłorocznej edycji Programu Stypendialnego #Zsquad.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .