OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

PODSUMOWANIE KURSU FCE | NAGRODA DLA SŁAWOMIRA BOROWSKIEGO

british councilOd października 2018 roku do kwietnia 2019 roku odbywały się w naszej szkole zajęcia przygotowawcze do państwowego egzaminu FCE z języka angielskiego organizowanego przez British Council. Zajęcia, jako oferta dodatkowa, były finansowane w ramach projektu #Zsquad. Prowadziły je nauczycielki języka angielskiego z II LO, pani Katarzyna Jaworska-Dawidziuk oraz p. Anna Lisiecka. Grupa liczyła 12 osób.

Zgodnie z założeniami kursu, sponsorzy projektu #Zsquad ufundowali dla najlepszego uczestnika kursu egzamin językowy na poziomie B2 First (FCE). Koszt takiego egzaminu to 625 zł. Miło nam poinformować, że decyzją osób prowadzących kurs, na podstawie wyników naukowych oraz frekwencji na zajęciach, nagroda w postaci rzeczonego egzaminu przypadnie Sławomirowi Borowskiemu z klasy 2c.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie.