II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

ZWYCIĘZCY PIERWSZEGO ETAPU PROGRAMU STYPENDIALNEGO #ZSQUAD 2018/2019

ZSQUAD logoW piątek odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszą część zmagań w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Spośród 12 osób, które dotrwały do końca zmagań, 6 z najwyższymi wynikami (liczba punktów zgromadzonych od października do kwietnia w ramach LAO i LAF) spotka się w najbliższy piątek, 7 czerwca 2019 roku o godzinie 14:00 na rozmowach kwalifikacyjnych ze fundatorami Stypendiów #Zsquad.

Oto lista osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu wraz z punktacją: 1. Jakub Flaczyk (378), 2. Adrian Szymański (297), 3. Michał Tokarski (265), 4. Szymon Leja (216), 5. Szymon Narolski (203) 6. Karolina Cecerko (191).

Rozmowa kwalifikacyjna wyłoni 3 stypendystów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą otrzymywać co miesiąc stypendium w wysokości 500 zł. Pozostałe 3 osoby będą miały możliwość odbycia płatnych staży wakacyjnych u partnerów projektu #Zsquad (firmy z branży nowych technologii).

 

Gratulujemy serdecznie, trzymamy kciuki za rozmowy i zapraszamy serdecznie do przyszłorocznej edycji Programu Stypendialnego.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .