OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

ZWYCIĘZCY PIERWSZEGO ETAPU PROGRAMU STYPENDIALNEGO #ZSQUAD 2018/2019

ZSQUAD logoW piątek odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszą część zmagań w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Spośród 12 osób, które dotrwały do końca zmagań, 6 z najwyższymi wynikami (liczba punktów zgromadzonych od października do kwietnia w ramach LAO i LAF) spotka się w najbliższy piątek, 7 czerwca 2019 roku o godzinie 14:00 na rozmowach kwalifikacyjnych ze fundatorami Stypendiów #Zsquad.

Oto lista osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu wraz z punktacją: 1. Jakub Flaczyk (378), 2. Adrian Szymański (297), 3. Michał Tokarski (265), 4. Szymon Leja (216), 5. Szymon Narolski (203) 6. Karolina Cecerko (191).

Rozmowa kwalifikacyjna wyłoni 3 stypendystów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą otrzymywać co miesiąc stypendium w wysokości 500 zł. Pozostałe 3 osoby będą miały możliwość odbycia płatnych staży wakacyjnych u partnerów projektu #Zsquad (firmy z branży nowych technologii).

Gratulujemy serdecznie, trzymamy kciuki za rozmowy i zapraszamy serdecznie do przyszłorocznej edycji Programu Stypendialnego.