II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

POZNALIŚMY STYPENDYSTÓW I STAŻYSTÓW #ZSQUAD 2018/2019

stypendysci2019W piątek 07 czerwca 2019 roku, w godzinach od 14 do 16 odbyły się rozmowy kwalifikacyjne w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Był to drugi i ostatni etap, który miał wyłonić trzech stypendystów oraz trzech stażystów #Zsquad.

Rozmowy z sześcioma finalistami - kandydatami wyłonionymi w rocznym postępowaniu stypendialnym prowadzili fundatorzy stypendiów i staży oraz główni partnerzy projektu #Zsquad: p. Mariusz Muszyński, prezes grupy WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi SA oraz p. Jacek Strzelecki, prezes Tech Invest Group SA.

Już samo dotarcie do finału Programu Stypendialnego, do którego w październiku 2018 roku przystąpiło ponad 60 uczniów II LO, było dowodem niezwykłej wytrwałości oraz ogromnego zaangażowania w życie szkoły oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Bardzo miło nam zatem móc poinformować, że stypendystami #Zsquad (każde stypendium to kwota 500 zł wypłacana przez kolejne 12 miesięcy każdemu ze stypendystów) w nowej i bardzo wymagającej formule zostali: Karolina Cecerko (1c), Szymon Leja (2d) i Szymon Narolski (1d). Pozostali trzej uczestnicy finałowej potyczki wywalczyli trzy płatne staże wakacyjne o wartości 1000 zł każdy. Jakub Flaczyk w SatRevolution SA, Adrian Szymański w grupie WDB oraz Michał Tokarski w funduszu Kvarko.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Już dziś potwierdzamy, że w nowym roku szkolnym 2019/2020 program stypendialny #Zsquad będzie kontynuowany. Uroczyste wręczenie stypendiów oraz skierowań na staże odbędzie się w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Więcej o historii projektu #Zsquad "Nowe technologie = Nowe możliwości" oraz wszystkich przedsięwzięciach w ramach projektu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .