II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

KONKURS NA LOGOTYP PROJEKTU ERASMUS+

erasmusW związku z realizacją w naszej szkole projektu unijnego "The water: a heritage to be protected" („Woda jako dziedzictwo podlegające ochronie"), realizowanego w ramach programu Erasmus+, ogłaszamy konkurs na stworzenie jego logotypu.


Zachęcamy wszystkie osoby interesujące się grafiką komputerową ale także tradycyjnymi technikami graficznymi do realizacji swoich pomysłów. Zwycięski projekt zostanie wyróżniony wartościową nagrodą rzeczową. Zostanie ponadto wykorzystany w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej projektu. Szczegółowy regulamin konkursu do pobrania. Termin złożenia prac upływa 30 września 2019 roku.

 

Zapraszamy do spożytkowania swojego telentu.

Ciekawostka: logo projektu Comenius, realizowanego w naszej szkole w latach 2012-2014 powstało również w ramach konkursu uczniowskiego.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .