OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE STYPENDIÓW #ZSQUAD

is inauguracja 2019 2020W ubiegłym tygodniu, w wypełnionej po brzegi auli szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu stypendialnego #Zsquad.

Uczestnicy spotkania zostali szczegółowo poinformowani o zasadach uczestnictwa w programie. Przedstawiono i omówiono regulamin. Przedstawiciele Szkolnej Komisji Stypendialnej rozdali komplet 60 Indeksów Stypendysty, które zostały wydrukowane w związku z inauguracją tegorocznej edycji. Wszystkie osoby, które nie otrzymały indeksów lub nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, a deklarują chęć powalczenia o stypendia i staże, zapraszamy serdecznie we wtorek 1 października do sali 54 w celu odebrania dodrukowanych dokumentów.

Przypominamy, że wszystkie ważne informacje dotyczące projektu i stypendiów będą publikowane na szkolny facebooku oraz szkolnej stronie internetowej, w zakładce Zsquad/Zsquad_Stypendia.