II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE STYPENDIÓW #ZSQUAD

is inauguracja 2019 2020W ubiegłym tygodniu, w wypełnionej po brzegi auli szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu stypendialnego #Zsquad.

Uczestnicy spotkania zostali szczegółowo poinformowani o zasadach uczestnictwa w programie. Przedstawiono i omówiono regulamin. Przedstawiciele Szkolnej Komisji Stypendialnej rozdali komplet 60 Indeksów Stypendysty, które zostały wydrukowane w związku z inauguracją tegorocznej edycji. Wszystkie osoby, które nie otrzymały indeksów lub nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, a deklarują chęć powalczenia o stypendia i staże, zapraszamy serdecznie we wtorek 1 października do sali 54 w celu odebrania dodrukowanych dokumentów.

 

Przypominamy, że wszystkie ważne informacje dotyczące projektu i stypendiów będą publikowane na szkolny facebooku oraz szkolnej stronie internetowej, w zakładce Zsquad/Zsquad_Stypendia.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .