II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NA POZIOMIE FCE

fce 2019 2020 testBieżący rok szkolny jest kolejnym, w którym dzięki projektowi #Zsquad jesteśmy w stanie zaproponować naszym uczniom kurs przygotowawczy do państwowego egzaminu z j. angielskiego na poziomie FCE (dodatkowo dla najlepszego kursanta nagrodą będzie pokrycie kosztów samego egzaminu, w zeszłym roku była to kwota 625 zł).

Dnia 25 września uczniowie naszej szkoły przystąpili do testu kwalifikującego do wzięcia udziału w tym kursie. Do kursu zakwalifikowało się 12 uczestników, a o to ich nazwiska:

Daria Matysiak 3c, Mikołaj Mosiak 2d, Szymon Narolski 2d, Martyna Brodala 2b, Maksymilian Słota 2b, Marta Spólna 2a, Amelia Nyga 1c, Maja Piskorska 1b, Daniel Gwiżdż 1b, Roksana Fiołka 1a, Victoria Łopata 1a, Natalia Jamroz 1gc.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAKWALIFIKOWANYM UCZNIOM !!! Życzymy wytrwałości i radości z nauki :-).

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .