[Aby zapoznać się ze szczegółami oferty należy kliknąć tryb pełnoekranowy]

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ 2020

piosenka anglojezyczna 2020Prezentujemy wyniki szkolnego etapu Konkursu Piosenki Anglojęzycznej 2020: 1 miejsce: Laura Gogniat 3c oraz Karolina Kroczak 1a
2 miejsce: Wiktoria Bryn 1b, 3 miejsce: Marcelina Adamczyk 2gb; Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Tomczyk 2a oraz Karolina Czerska 3c.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Anglojęzycznej 2020, szczególnie zwycięzcom.

Do etapu powiatowego przeszły dwie uczennice, które będą reprezentowały naszą szkołę w PCEiK-u, Laura Gogniat z klasy 3c oraz Karolina Kroczak z klasy 1a. Oto prezentacja wszystkich uczestniczek zmagań na poziomie szkolnym camcorder.

Będziemy za Was trzymać kciuki.

Organizatorzy:
E. Marmajewska-Basińska