[Aby zapoznać się ze szczegółami oferty należy kliknąć tryb pełnoekranowy]

NIEZAPOMNIANE HISTORIE NASZYCH RODZIN

niezapomniane historie rodzin. deckListopad to zawsze ten czas, kiedy myślami jesteśmy z naszymi bliskimi, którzy odeszli, jednak na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Nie chcemy wymazać z pamięci tego wszystkiego co jest nam tak bliskie.

Na zdjęciach obejrzymy naszych rodziców, dziadków, pradziadków i innych członków rodziny. Przeniesiemy się wspomnieniami do dawnych lat tych bliższych i dalszych. Udało nam się dotrzeć do zdjęć z lat dwudziestych, do zdjęć na których widzimy dziadków w latach 1944/45 w czasie obozu dla przymusowych robotników pod Monachium, do zdjęć Heleny i Ignacego, Stanisława i Walentego. To miło wspomnieć naszych ojców, dziadków, ich braci, żony, dzieci. Spojrzeć na nich w czasie wykonywania swoich obowiązków służbowych, służby wojskowej, czy podczas uroczystości rodzinnych.

Wpatrując się w stare fotografie, nie sposób odnieść wrażenia, że Ci ludzie mieli w sobie coś magicznego, bajkowego, coś co zawsze sprawia, że ich zdjęcia przenoszą nas w inny tajemniczy wymiar, który na zawsze pozostanie w naszych sercach....

E. Marmajewska-Basińska

Wpatrując się w stare fotografie, nie sposób nie odnieść wrażenia, że ludzie z minionych epok bardzo się od nas różnili mentalnością. I nie chodzi tu wcale o stan ówczesnej wiedzy, czy zapomniane już trendy w modzie. Ci ludzie mieli w sobie coś magicznego, bajkowego, coś co sprawia, że ich zdjęcia przenoszą oglądającego w inny wymiar. Zresztą, sami się przekonajcie... camcorder