[Aby zapoznać się ze szczegółami oferty należy kliknąć tryb pełnoekranowy]

V MIEJSCE NA DOLNYM ŚLĄSKU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM

5 miejsce sport 2020Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła wysokie, 5 miejsce we współzawodnictwie szkół województwa dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w minionym roku szkolnym (szczegółowa tabela wyników szkół)

Chcieliśmy pogratulować i podziękować Wam, sportowcom II LO, którzy tak chętnie i licznie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych, osiągając wysokie lokaty. Wielu z Was zdobyło medale podczas Finałów Dolnośląskich, Finałów Strefy Wrocławskiej czy Finałów Powiatowych. Wielu poprawiło swoje rekordy. Ten wspólny wysiłek zaowocował tak wysoką lokatą we współzawodnictwie sportowym.

Szkoda, że nie było nam dane wziąć udziału we wszystkich zawodach, w związku z przejściem na pracę zdalną. Wówczas wynik byłyby jeszcze lepszy!

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w zawodach lekkoatletycznych, rozgrywkach koszykarskich, siatkarskich, unihokejowych i short tracku, w turnieju szachowym, turnieju tenisa stołowego i halowej piłki nożnej oraz zawodach pływackich.

Życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Nauczyciele wychowania fizycznego