OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

STYPENDIA #ZSQUAD ZA ROK 2020

zsquad stypendia 2020W ostatnim dniu roku 2020 w auli szkolnej wręczone zostały po raz kolejny stypendia #Zsquad za rok 2020 w ramach innowacyjnego projektu realizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy we współpracy z firmami reprezentującymi prężnie rozwijające się polskie spółki z branży nowych technologii informacyjnych.

W wyniku postępowania stypendialnego przyznano 3 jednorazowe stypendia w wysokości 2200 zł (uzyskali je: Natalia Pawłowska, Julia Kulik i Szymon Narolski), 3 jednorazowe stypendia w wysokości 500 zł (dla Aleksandry Kraski, Kingi Kuśmierczyk oraz  Kingi Mielcarek). Sfinansowano również egzamin z języka angielskiego FCE w kwocie 645 zł. Do egzaminu przystąpi Szymon Narolski, który najlepiej poradził sobie z kursem przygotowującym do egzaminu FCE prowadzonym w II LO przez p. Annę Lisiecką w ramach projektu #Zsquad.

Epidemia COVID 19 spowodował znaczne zmiany w regulaminie ubiegania się i przyznawania stypendiów oraz w wysokości samych stypendiów. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej fundatorzy reprezentowani przez p. Mariusza Muszyńskiego stanęli na wysokości zadania i kolejny raz nagrodzili trud szczególnie uzdolnionych, kreatywnych oraz zaangażowanych w życie szkoły oraz rozwój swoich pasji i umiejętności uczniów II Liceum.

Technicznie wsparcia udzielił nam również p. Jarosław Jarosz, prezes Fundacji na Rzecz Inicjatyw Społecznych i Ochrony Zdrowia "Wspólnie do celu".

Wszystkim zaangażowanym w ten projekt bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję na kontynuację wspólnych działań również w przyszłości.