II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

KOMA 2021

fund.mat.wroc12 lutego 2021r. odbył się organizowany przez Fundację Matematyków Wrocławskich konkurs matematyczny KOMA, który od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. 

Konkurs ma niespotykaną formę i jest adresowany nie tylko do najlepszych matematyków, ale do wszystkich uczniów o dużym potencjale intelektualnym. Ważna jest w nim umiejętność słuchania i przetwarzania informacji. Dużą trudność stanowi umiejętne robienie notatek i posługiwanie się nimi.

W tym roku tematem przewodnim zmagań były RELACJE RÓWNOWAŻNOŚCI. Oto trójka uczniów naszej szkoły, która uzyskała najwyższe wyniki w tegorocznej odsłonie konkursu : Michał Skowronek 2d, Karol Czub 3d i Szymon Narolski 3d.

 

Gratulujemy serdecznie.

Zespół matematyków

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .