HOLA LO2

holaLO2 logoZapraszam wszystkich uczących się języka hiszpańskiego, ale także zainteresowanych obszarem krajów hiszpańskojęzycznych, do odwiedzania witryny internetowej HolaLO2. Jest to strona, na której umieszczam dodatkowe materiały uzupełniające nasz szkolny kurs Aula Nueva. Znajdziecie tam uporządkowane zgodnie z częściami podręcznika dodatkowe linki, filmy, ćwiczenia interaktywne etc., które pozwolą przepracować w atrakcyjnej formie materiał szkolny, ale przede wszystkim urozmaicić go i wzbogacić.

Zakładka HolaLO2/Ciekawostki to z kolei miejsce, w którym możecie znaleźć odnośniki do blogów, podcastów i stron www, traktujących o gramatyce, słownictwie, ale także kulturze, geografii i innych aspektach przebogatego świata hiszpańskojęzycznego.

Zapraszam ponadto do zaglądania na facebookowy fanpage Ciekawostki del mundo de habla hispana. Znajdziecie tam ciekawe (subiektywny wybór autora :-), bieżące informacje ze wszystkich możliwych stron hiszpańskojęzycznego świata.

Zachęcam również wszystkich zainteresowanych do współredagowania obu stron. Chętnych proszę o kontakt. W wiadomym miejscu w szkole lub przez e-narzędzia.

Maciej Swędzioł