KAROL SŁOMSKI W FINALE DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU O GRUZJI

GruzjaZ prawdziwą przyjemnością dzielimy się informacją, że nasz uczeń Karol Słomski z klasy 2 gC zakwalifikował się do finału konkursu "Gruzja – fascynująca podróż" organizowanego już po raz trzeci przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Karol z odpowiednio wysokimi wynikami przeszedł przez etapy szkolny i międzyszkolny, które oparte były na niełatwych testach wiedzy. Udowodnił, że zarówno historia, geografia, jak i kultura Gruzji nie są mu obce.

Finałowe zmagania konkursowe odbędą się 28 i 29 kwietnia br. Warto dodać, że dla laureatów przewidziano kilkudniową podróż do Gruzji.

Serdeczne gratulujemy i życzymy powodzenia!

Ewa Hejna