II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

"W ŚWIECIE BAJEK" - MISTRZOWSKI DUBBING UCZNIÓW KL 2D i 1C

shrekW roku szkolnym 2020/2021 kontynuowaliśmy nasz szkolny projekt "W Świecie Bajek", którego celem jest zachęcanie do praktycznego wykorzystania wiadomości przekazywanych przez bajkę. Bohaterowie naszych bajek przenoszą każdego w świat wyobraźni, a za pomocą magicznego obrazu sprzyja większej fascynacji i zainteresowaniem podejmowanym tematem.

W poprzednich edycjach projektu "W Świecie Bajek" udawało nam się przygotować inscenizacje bajek, z którymi wychodziliśmy do szkół i przedszkoli oleśnickich. Obecnie w czasie pandemii proponujemy zmienioną formułę i zapraszamy Was do obejrzenia i posłuchania bajek w wykonaniu naszych wychowanków, którzy użyczyli głosów swoim bajkowym bohaterom, pokazując swój ukryty talent.

Mamy nadzieje, że dostarczymy Wam wielu pozytywnych emocji. W projekcie uczestniczyli nasi wychowankowie z klas: 1d, 1c, 2a, 2d, 2gb. Dziękując wszystkim zaangażowanym uczniom zapraszamy do obejrzenia efektu naszej pracy.

Film "Shrek" zdubbingowany przez uczniów klasy 2d: https://drive.google.com/drive/folders/1h4VJpTppjgdMr7UQvwhLbzEoHoYXflpO oraz odcinek bajki o Śwince Peppie z dubbingiem uczniów klasy 1c: https://drive.google.com/drive/folders/1tnWN_4O-Tad6Q7ieuFurc3Jzn8mc87uG?usp=sharing.

 

:-)

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .