[Aby zapoznać się ze szczegółami oferty należy kliknąć tryb pełnoekranowy]

WYNIKI KONKURSU TŁUMACZENIOWEGO TRANSLATION GEEK

translation geekPrzez kilka wiosennych tygodni grupa uczniów naszej szkoły zmagała się z zadaniami tłumaczeniowymi przygotowanymi przez nauczycieli jęz. angielskiego: p. Katarzynę Jaworską-Dawidziuk, p. Annę Lisiecką i p. Tomasza Stępnia.

Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności przekładając fragmenty opowiadań, artykułów prasowych, recenzji, a nawet horoskopów. Dwa pierwsze etapy pozwoliły wyłonić trójkę najlepszych tłumaczy, którzy spotkali się w szkole na wielkim finale.

Najlepsza okazała się Roksana Fiołka z 2A, drugie miejsce zajął Miłosz Ostrowski z 2B, a trzecie – Maksymilian Słota z 3B. Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkich chętnych zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.

:-)