OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

TRZECIE MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "PODRÓŻE PO KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH"

dachW dwuetapowym Ogólnopolskim Konkursie "Podróże po krajach niemieckojęzycznych" nasi uczniowie - Julia Lentka (II b) i Daniel Gwiżdż (II b), przygotowali jedną z najlepszych i najciekawszych prac na temat atrakcyjnego turystycznie miejsca w krajach niemieckiego obszaru językowego.

Multimedialna i interaktywna prezentacja o Genewie autorstwa Julii i Daniela zdobyła uznanie konkursowego jury. Nasi uczniowie zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu i znaleźli się w gronie laureatów konkursu.

Warto dodać, że na wcześniejszym etapie konkursu uczestnicy zmagali się z testem wiedzy, który zawierał zadania zarówno w języku polskim, jak i niemieckim.

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania geograficzno-językowych uzdolnień!

fot. https://images.app.goo.gl/Lz1vZjsEGWPi9vey8