OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

II LO ZAPRASZA DO KLASY MEDYCZNEJ

reklama 2c 2021Zobaczcie pozytywnie zakręconych chemią i biologią uczniów z klasy 2c, którzy "z przymrużeniem oka" przedstawiają swój sukces walki z „auczeniozą"! camcorder

Kandydaci, jeżeli chcecie dołączyć do młodych sympatyków przedmiotów przyrodniczych, to zdecydujcie się w naszej ofercie edukacyjnej na klasę 1c (medyczną)!

Oto krótki opis klasy 1c:
Współpracujemy z uczelniami wyższymi:
• Uniwersytet Wrocławski – Wydział Nauk Biologicznych , Wydział Chemii, Wydział Biotechnologii
• Politechnika Wrocławska – Wydział Chemiczny
• Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Realizujemy programy autorskie:
• „ Laboratorium biologiczno-chemiczne"
• „ Język angielski w medycynie"

Co po ukończeniu tej klasy?

Program klasy przygotowuje do studiów na kierunkach przyrodniczych i na uczelniach medycznych:
medycyna, stomatologia, ratownictwo, pielęgniarstwo, fizykoterapia, analityka medyczna, farmacja, zdrowie publiczne, kosmetologia, zdrowie publiczne, biotechnologia, toksykologia, weterynaria, dietetyka, biologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, biologia człowieka, bezpieczeństwo żywności, medycyna roślin, technologia żywności i żywienie człowieka, chemia medyczna, chemia i toksykologia sądowa, informatyka chemiczna, matematyka.
Warto wybrać klasę medyczną w II LO w Oleśnicy !