OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

PROJEKT "SZKOŁA AMBASADOR PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO" PODSUMOWANY!

epas podsumowanie certyfikat 2021W środę 23.06. 2021 podsumowaliśmy nasz pierwszy rok w programie EPAS. Z warszawskiego Biura Parlamentu Europejskiego dotarły do szkoły zaświadczenia ukończenia programu, młodsi ambasadorzy EPAS otrzymali podziękowania, pakiety z materiałami o UE oraz gadżetami.

Przy pizzy i przekąskach spędziliśmy czas na rozmowach o tym, co za nami oraz snuliśmy plany na kolejny rok szkolny. Mimo, iż większość naszych działań realizowaliśmy w sposób zdalny, udało nam się wypełnić wszystkie warunki niezbędne do otrzymania tytułu Szkoły Ambasadora Parlamentu Europejskiego.

Serdecznie gratulujemy szkolnym ambasadorom tytułu oraz życzymy udanych i słonecznych wakacji!