UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

rozpoczecie roku2021 2022Z radością i optymizmem uczniowie 2 LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022.

Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Jowita Raczkowska z klasy 2b, a za krótką cześć artystyczną odpowiedzialna była klasa 2a. Przesłanie artystyczne uhonorowało pamięć o tych, którzy 1 września 1939 nie mogli rozpocząć nauki w szkole.

Słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów i grona pedagogicznego pani dyr. Jolanta Kwaśniewska, która również wręczyła stypendia i inne dyplomy uczniom naszej szkoły.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2021/2022.