INTEGRACJA KLASY MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ 2021

Walim 1dW środę dnia 07.10.2021 roku klasa ID z wychowawcą oraz panią z wychowania fizycznego udała się na wycieczkę integracyjną. W trakcie jej trwania uczestnicy zwiedzili Sztolnie Walimskie oraz Zamek Grodno.

Pomimo niesprzyjającej pogody wycieczka była bardzo udana. Pierwszym przystankiem były Sztolnie Walimskie, miejsce bardzo ciekawe historycznie, obrazujące trud i efekt katorżniczych prac wykonywanych przez więźniów hitlerowskich obozów pracy. Po obiekcie młodzież oprowadzał świetnie przygotowany przewodnik. Po ukończeniu zwiedzania klasa, pojechała do Grodna.

Na miejscu czekało już ognisko, pyszne kiełbaski i ciepła herbata. Następnie udaliśmy się wraz z przewodnikiem na zwiedzanie cudownego miejsca, jakim jest zamek Grodno.

Jestem przekonany, że pierwsza klasowa wycieczka pomogła się zintegrować grupie i pozytywnie wpłynie na relacje uczniów.