II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

INTEGRACJA KLASY MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ 2021

Walim 1dW środę dnia 07.10.2021 roku klasa ID z wychowawcą oraz panią z wychowania fizycznego udała się na wycieczkę integracyjną. W trakcie jej trwania uczestnicy zwiedzili Sztolnie Walimskie oraz Zamek Grodno.

Pomimo niesprzyjającej pogody wycieczka była bardzo udana. Pierwszym przystankiem były Sztolnie Walimskie, miejsce bardzo ciekawe historycznie, obrazujące trud i efekt katorżniczych prac wykonywanych przez więźniów hitlerowskich obozów pracy. Po obiekcie młodzież oprowadzał świetnie przygotowany przewodnik. Po ukończeniu zwiedzania klasa, pojechała do Grodna.

Na miejscu czekało już ognisko, pyszne kiełbaski i ciepła herbata. Następnie udaliśmy się wraz z przewodnikiem na zwiedzanie cudownego miejsca, jakim jest zamek Grodno.

 

Jestem przekonany, że pierwsza klasowa wycieczka pomogła się zintegrować grupie i pozytywnie wpłynie na relacje uczniów.

 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .