UCZNIOWIE II LO Z MEDALAMI MISTRZOSTW EUROPY W KARATE

karate ME2021W dniach 4-6.10.2021 w hali katowickiego Spodka rywalizowali ze sobą najlepsi zawodnicy karate w Europie podczas rozgrywanych w stolicy Górnego Śląska Mistrzostw Europy i Pucharu Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym i Karate Fudokan.

Z ogromną radościa informujemy, iż Emilia Kochańska i Mikołaj Adamski, zawodnicy KS Hikari Oleśnica i jednocześnie uczniowie naszej szkoły niezwykle udanie reprezentowali nasz region oraz kraj.

Emilia Kochańska indywidualnie zdobyła brązowy medal w konkurencji Kumite ind. Juniorów – Karate Fudokan oraz srebrny medal w konkurencji Fukugo Juniorów – Karate Fudokan. Ponadto, w konkurencjach drużynowych, dołożyła złoty medal w konkurencji Kata Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan i kolejne złoto w konkurencji Kumite Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan. Mikołaj Adamski wywalczył drużynowo złoty medal w konkurencji Kumite Drużynowe w Karate Fudokan.

Gratulujemy serdecznie zawodnikom, trenerom oraz rodzicom i opiekunom.