II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2021

den2021"Uczenie jest niekończącą się podróżą" - podróżą, której celem jest przyszłość naszych uczniów. Dzień 14 października to nie tylko święto pracowników oświaty, ale również tych, bez których zawód nauczyciela nie mógłby istnieć.

13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona obchodom Święta Edukacji Narodowej. Wtedy też miało miejsce ważne dla społeczności uczniowskiej wydarzenie - ślubowanie klas pierwszych na sztandar szkoły. Uczniowie przyrzekali rzetelnie wypełniać swoje obowiązki oraz dążyć do rozwoju swojej osobowości.

Święto to jest również okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem i owocną pracą wnoszoną w rozwój naszej szkoły.

 

Nagrody Starosty otrzymali: Dyrektor szkoły - Jolanta Kwaśniewska, Wicedyrektor - Dorota Bogaczyńska - Janik, Agnieszka Komsta - Fila, Ewa Hejna, Anna Połeć - Dziemieszonek.

Nagrody Dyrektora dla nauczycieli: Wanda Chirowska, Magdalena Dwojak, Agnieszka Jezierska, Edyta Jezierska, Katarzyna Jaworska - Dawidziuk, Agnieszka Kierkicz - Śliwka, Aneta Krzyżewska - Nowosad, Anna Lisiecka, Eleonora Marmajewska - Basińska, Marta Paździor, Maciej Swędzioł, Tomasz Stępień.

Nagrody Dyrektora dla pracowników administracji i obsługi: Sylwia Bargłowska, Dorota Skowrońska, Bożena Gawlikowska, Marzanna Sulikowska.

Akademię uświetnił występ uczniów z klasy 3gA, którzy przygotowali [pod opieką wychowawczyni Edyty Jezierskiej] krótki kolaż słowno-muzyczny. Niewątpliwie duże wrażenie zrobił występ naszej utalentowanej skrzypaczki- Małgosi Torz, która wykonała min. soundtrack z filmu ,,Piraci z Karaibów".

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy sukcesów w realizacji ich planów oraz radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, zgodnie z myślą Elizy Orzeszkowej, iż „ Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek okazywany stanowi nauczycielskiemu".

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .