FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 2021

SzBPrzelaj 2021W dniu 12.10.2021 roku na trasach wokół placu zabaw przy ogródkach działkowych w Twardogórze odbył się Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół, które wywalczyły awans we wcześniejszych kwalifikacjach powiatowych. Reprezentujące naszą szkołę dziewczęta w składzie: Wiktoria Sadowska, Maja Marciniak, Alicja Szwabińska, Marcelina Banasik, Miriam Witiw, Oliwia Górowska i Paulina Wróbel (jako aktualne mistrzynie powiatu) oraz chłopcy w składzie: Szymon Deszcz, Maciej Raburski, Alan Szpyrka, Kacper Lipiec, Dorian Bugaj, Igor Olszński, Karol Słomski (jako aktualni wicemistrzowie powiatu), w Finale Dolnośląskim, w bardzo trudnych warunkach pogodowych wywalczyli miejsca w pierwszej dziesiątce: dziewczęta były piąte, chłopcy uplasowali się na miejscu dziewiątym.

Gratulujemy i dziękujemy za świetną walkę.