MEDALE MISTRZOSTW POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 2021

2021 final tenis stolowy19 października w Międzyborzu odbyły się indywidualne finały powiatowe w tenisie stołowym. Reprezentanci naszej szkoły odnieśli ogromny sukces. Martyna Kostrzewa z klasy 3d została mistrzynią powiatu, a Maximilian Rudnik również z klasy 3d, został wicemistrzem.

Oboje awansowali do dalszych rozgrywek na szczeblu strefy wrocławskiej, które odbędą się w Brzegu Dolnym. Pozostali zawodnicy uplasowali się na dobrych lokatach, Aleksandra Sitarz z 3d na 5 miejscu, Miłosz Ostrowski z 3b na 6, Zuzanna Mikuła z 3d na 7 oraz Jakub Giedyk z 1d na 10 miejscu. Klasyfikacja była prowadzona oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w zawodach wzięło udział 27 uczniów ze szkół naszego powiatu.

Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji!

Nauczyciele wychowania fizycznego