2A W ŚWIERADOWIE ZDROJU

Swieradow 2a 2021W czwartek klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Świeradowa Zdroju. Pierwszym punktem naszej wycieczki był SKY WALK - najwyższa trasa widokowa w Polsce. Następnie przeszliśmy przez modrzewiową Halę Spacerową.

Później odwiedziliśmy Centrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 Izerska Łąka, gdzie obejrzeliśmy film na temat Układu Słonecznego. Zwiedziliśmy również Czarci Młyn , dowiedzieliśmy się tam w jaki sposób była produkowana mąka i poznaliśmy legendę młyna.

Z powodu trudnych warunków pogodowych nie udało nam się wjechać na Stóg Izerski. Pomimo tego wyjazd ten był bardzo udany i oby więcej takich wycieczek.

Karolina Kroczak, Amelia Grzesik , klasa 2a

opiekunowie: Magdalena Dwojak, Żaneta Zubek