NIE SAMĄ SZKOŁĄ ŻYJE CZŁOWIEK, CZYLI HULAJNOGĄ NA MISTRZOSTWA POLSKI

BandaJam202119 września w Warszawie na wood parku (kryty skatepark) odbyły się ogólnopolskie zawody w freestylu na hulajnodze. W zawodach Banda Jam wziął udział uczeń naszej szkoły Jakub Orłowski z klasy II D. W mocno obsadzonej imprezie uczestniczyło 60 zawodników z całej Polski.

Kuba zajął w nich pierwsze miejsce, popisując się najlepszymi trikami na hulajnodze. Zwycięstwo w zawodach umożliwi Jakubowi start w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z finałowego przejazdu naszego Mistrza  camcorder, który w finałowym przejeździe pokonał 10 rywali.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i oby kontuzje omijały Kubę z daleka.