II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

OBCHODY 11 LISTOPADA

11listopada202111 listopada obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Józef Piłsudski powiedział: "11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków - Państwo Polskie narodziło się na nowo".

W naszej szkole obchody tego ważnego dla każdego Polaka święta połączone były z ukonstytuowaniem się nowych władz samorządu uczniowskiego 2 LO. 5 listopada w naszej szkole miały miejsce wybory przewodniczącego SU, wybory szkolnego rzecznika praw ucznia oraz wybory opiekuna SU.

Nową przewodniczącą samorządu uczniowskiego została Magdalena Brożek (3c), opiekunką SU została wybrana p. A. Komsta- Fila a rzecznikiem praw ucznia p. Adam Wójcik.

 

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania dzisiejszej uroczystości, klasie 2a, szczególne podziękowania kieruję dla Dziennego Domu Senior + MOPS Oleśnica, którzy wraz z młodzieżą CKiW OHP wykonali piękną dekorację w ramach projektu Młodzi dla Seniora.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .