II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PÓŁMETEK 2021

polmetek 2021Piątego listopada w restauracji Garden w Oleśnicy uczniowie klas trzecich po szkole podstawowej wraz z wychowawcami (kl.3a –p.A.Połeć-Dziemieszonek, kl.3b –p.M.Paździor, kl.3c – p.A,Jankowska, kl.3d – p.T.Stępień) świętowali symboliczny półmetek. Mają bowiem za sobą dwa lata wspólnej pracy, wielu sukcesów ale też wyzwań i trudów. Swoją obecnością zaszczyciły nas również: Pani dyrektor Jolanta Kwaśniewska i Pani wicedyrektor Dorota Bogaczyńska-Janik. Uroczystość poprowadzili : Zuzanna Cupioł i Mikołaj Adamski, a pięknym i jedynym w swoim rodzaju śpiewem uraczyła nas Klaudia Tomczyk. Ten wieczór był wyjątkowy i pozwolił na świetną zabawę i wspaniałą integrację międzyklasową.

Uroczystość przygotowali Rodzice naszych uczniów, którzy dopilnowali wszystkiego i zadbali o bezpieczeństwo uczestników. Na ręce organizatorów i opiekunów jeszcze raz składamy wyrazy podziękowania.

 

Uczestnicy sami wypowiedzieli się o tym wydarzeniu:

„Półmetek z pewnością będzie wydarzeniem, którego nigdy nie zapomnimy. Cieszymy się, że po długiej kwarantannie byliśmy w stanie pobawić się razem i potańczyć do muzyki, którą lubimy. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni naszym zgraniem i tym, że wszyscy, bez względu na klasę, bawili się wspólnie. Szczególnie zapadli nam w pamięć nauczyciele, którzy razem z nami podbijali parkiet oraz zabawy proponowane przez DJ-a. Jest jednak jedna wada - impreza trwała zdecydowanie za krótko... dlatego teraz już tylko czekamy na studniówkę :)"

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .