IV EDYCJA AKCJI "RAZEM NA ŚWIĘTA" 2021

razem na swieta 2021Uczniowie naszej szkoły II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy w roku szkolnym 2021/2022 ponownie stanęli n a wysokości zadania.

Wzięliśmy udział w IV EDYCJA AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA" 2021 zorganizowanej we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Z uwagi na trwający stan epidemii i konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa podczas działań realizowanych w ramach akcji "Razem na Święta" młodzież przygotowała kartki dla kombatantów i Rodaków na Kresach wraz ze słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy ponownie za Wasze zaangażowanie i serce okazane tym ,którzy na to czekają. Jesteście tymi, na których można liczyć, los drugiego człowieka nie jest Wam obojętny.

Koordynatorzy akcji:
Eleonora Marmajewska-Basińska