II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PROJEKT PODRÓŻE OD KUCHNI - EDYCJA 2021

podroze od kuchni 2021 1W grudniu 2021 roku w naszej szkole – II Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy odbyła się kolejna III edycja projektu "Podróże od Kuchni". Projekt został przygotowany przez uczniów grupy 1 z języka angielskiego klasy 3gb.

Dziękuję serdecznie wszystkim zaangażowanym uczniom, którzy aktywnie włączyli się w przedsięwzięcie przygotowując prezentacje multimedialne w języku angielskim na temat kuchni Chin, Ameryki, Argentyny, Indii, Japonii oraz Włoch, piękne stroje oraz oczywiście smaczny poczęstunek dla swoich kolegów i koleżanek z klasy.

Celem projektu było zapoznanie uczniów z tradycjami, zabytkami, kulturą wybranych krajów. Młodzież miała możliwość posłuchania swoich kolegów i koleżanki opowiadających w języku angielskim o ludziach, kuchni oraz ciekawostkach danego kraju.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli ponownie zaprosić na IV edycję projektu szersze grono naszych klas w "Podróż od Kuchni" po kolejnych nieznanych i przede wszystkim wyjątkowych zakątkach świata.

 
Opracowała koordynator projektu:
Eleonora Marmajewska-Basińska
 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .