DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH W II LO - ZAPROSZENIE

Drzwi otwarte 2022 zaproszenie Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy zapraszają w piątek, 22.04.2022 roku, uczniów klas ósmych, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli na Dzień Otwartych Drzwi.

W programie: prezentacja oferty edukacyjnej na rok szkolny 2022/2023, realizacji projektów, osiągnięć uczniów oraz zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania.

Rozpoczynamy o godz.12.00 na sali gimnastycznej spotkaniem z dyrekcją szkoły, uczniami i nauczycielami II LO, w czasie którego przedstawimy nachylenia klas pierwszych w nadchodzącym roku szkolnym. | do pobrania pdf OFERTA II LO NA ROK SZKOLNY 2022/2023 | camcorder FILM PROMOCYJNY SZKOŁY

Od godz. 12.15 będziemy prezentować stoiska przedmiotowe na sali gimnastycznej ułożone w dwóch ścieżkach: humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. Będzie również okazja do zwiedzania budynku szkoły i oraz laboratorium, w którym będą się odbywać zajęcia warsztatowe.

W imieniu całej społeczności II LO
Jolanta Kwaśniewska