II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH 2022

Drzwi Otwarte 2022Za nami kolejny, bardzo udany Dzień Drzwi Otwartych w II LO. Był on formą spotkania ósmoklasistów z dyrekcją, nauczycielami oraz uczniami naszej szkoły. Kandydaci do szkół ponadpodstawowych dowiedzieli się o pdf ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2022/2023, realizacji projektów, osiągnięciach uczniów oraz zapoznali się z ofertą zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania. Mieli również okazje zobaczyć, jak funkcjonuje nasza szkoła, zajrzeć do pracowni i laboratoriów, zwiedzić kompleks sportowy oraz wziąć udział w przygotowanych przez nas na tę okazję atrakcjach.

Dzisiejszy dzień był również szansą, aby doświadczyć wspaniałej atmosfery, jaka wyróżnia naszą szkołę, przekonać się o tym, że tworzą ją uzupełniający się wzajemnie nauczyciele i uczniowie, ludzie z pasją i sercem, którzy są otwarci na drugiego człowieka i nie boją się wyzwań. camera

 

Chcieliśmy podziękować dyrektorom, nauczycielom-opiekunom szkół podstawowych z Oleśnicy oraz całego powiatu oraz rodzicom za przyjęcie zaproszenia i bardzo wysoką frekwencję. Dziękujemy także za aktywny udział i zaangażowanie w zadania, które były realizowane na stoiskach przedmiotowych.

Podziękowania składamy również wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

Mamy nadzieję, że Drzwi Otwarte pozwoliły Wam uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z wyborem szkoły. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości to jeszcze raz zapraszamy do odwiedzania naszej strony: www.lo2.olesnica.pl i szkolnego Facebooka.

Widzimy się w nowym roku szkolnym w LO2! DOŁĄCZ DO NAS!!!

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .