NAJPIĘKNIEJSZY WIERSZ W JĘZYKU ANGIELSKIM 2022 - WYNIKI KONKURSU

wiersz angielski 2022Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get. Poniżej przedstawiamy tegoroczne wyniki kolejnej edycji konkursu na "Najpiękniejszy Wiersz w Języku Angielskim 2022".

1 miejsce: Patrycja Franczyk z klasy 3d za wiersz 'Borders & Lines' oraz Michał Kwiecień z klasy 2c za wiersz 'Scenery', 2 miejsce: Marcelina Senger z klasy 3d za wiersz 'Every Time' oraz Marcelina Adamczyk z klasy 3gb za wiersz 'The weather', 3 miejsce: Zuzanna Szymczak z klasy 2a za wiersz 'In this Place' oraz Krzysztof Furman z klasy 1b za wiersz 'A Sunset over Ruins'.

Wyróżnienia w konkursie otzrymali: Weronika Górecka z klasy 2c za wiersze 'Without you', 'Thanks to you' oraz Klaudia Stasiak z klasy 3gb za wiersz 'Animals'

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu, w szczególności naszym zwycięzcom. Z niecierpliwością będziemy czekać na owoce Waszej kolejnej pracy w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy:
Eleonora Marmajewska-Basińska