EMILIA SZMALEC I JAKUB GAJEWSKI LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU O GRUZJI

GRUZJAKamienne stare miasto, mozaika ze świateł i szkła, bezkresny ogród, herbaciane pola ... Już w najbliższe wakacje Emilia Szmalec (3c) i Jakub Gajewski (1b) będą mieli okazję podziwiać podobne widoki w okolicach Batumi!

Pobyt w subtropikalnej Adżarii nad Morzem Czarnym to nagroda dla laureatów wojewódzkiego konkursu "Gruzja – fascynująca podróż" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Emilia i Jakub znaleźli się w wąskim gronie 10 uczniów z dolnośląskich szkół ponadpodstawowych, którzy byli najlepsi w IV edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielce geografii p. Ewie Hejna!

Fotografia ze strony: https://www.wytworniawypraw.pl/wyprawy/199,gruzja-gdn