W NASZEJ SZKOLE... - FILMIK PROMOCYJNY 2022

filmik romocyjny 2022Co roku uczniowie Dwójki wspólnie ze swoimi nauczycielami, pracownikami szkoły oraz (często) absolwentami poświęcają kilka dni na przygotowanie i nakręcenie filmu przedstawiającego II LO. Taka kooperacja to doskonały przykład współpracy, zaangażowania, pomysłowości otwartości i wspaniałej atmosfery, która wyróżnia naszą szkołę. To już nasza tradycja.

Tegoroczna "produkcja" to przede wszystkim głos nauczycieli, którzy podkreślają mocne strony II LO w Oleśnicy. Dobrym słowem i uśmiechem nauczycieli wsparli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy 1b, a całość cudnie opakował Konrad Wiśniewski. Zobaczcie sami... youtube logo

Filmiki z lat ubiegłych: 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021. A to nie wszystko. Nagrania z lat wcześniejszych można obejrzeć na szkolnym fb. Zapraszamy serdecznie.