II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

DALEJ, MOCNIEJ, WIĘCEJ... - SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKAMI

spotkanie z podroznikamiSpotkania z ludźmi, którzy mają swoje pasje i marzenia oraz wiedzą, jak je rozwijać i realizować to niezwykle wartościowy element wychowawczy i dydaktyczny.

W ramach takiej edukacji 20 maja 2022 r. uczennice i uczniowie klas 1c i 2d uczestniczyli w prelekcji podróżniczej, którą online poprowadzili pp. Agnieszka i Norbert Kaszyccy. Nasi niezwykli Goście pokazali, jak styl podróżowania może zmieniać się w czasie; jak łatwe i przyjemne wyjazdy turystyczne zaczynają pozostawiać niedosyt, jak można pokonać własne ograniczenia i słabości, jak niestraszne są coraz trudniejsze i ciekawsze miejsca. Tego typu ewolucję ilustrowały wspomnienia z podróży do Norwegii, Maroko, Indii, Mali, Wietnamu i Meksyku.

 

Państwu Kaszyckim dziękujemy za wyjątkową lekcję i życzymy jeszcze wielu niezwykłych wypraw. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia mediów społecznościowych, które, powstały ...żeby pokazać Wam, jak wiele umyka, gdy podróżujemy z nosem w przewodniku, zaliczając kolejne „obowiązkowe" punkty na trasie.

https://youtube.com/c/TVVAGABUNDUS

https://www.facebook.com/tvvagabundus/

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .