DZIEŃ W SEJMIE RP

SEJM05.2022Na zaproszenie posłanki Lewicy - pani Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, pięćdziesięcioro uczennic i uczniów naszej Szkoły pod opieką nauczycielek pań Małgorzaty Pyceli i Agnieszki Komsty-Fili i rodzica pana Jacka Bagińskiego, gościło w środę, 25 maja 2022 roku w Sejmie.

Uczestnicy wycieczki mieli możliwość obserwować obrady Sejmu RP, gdzie odbywało się właśnie II czytanie projektu ustawy o zmianie ustawy o Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

Po zwiedzeniu sejmu odbyliśmy się krótkie spotkanie z panią Posłanką, która opowiedziała nam o sobie, przekazała ciekawostki o pracy posła i wręczyła upominki, wśród których znalazła się ciekawa pozycja książkowa.

Całość pobytu w sejmie zakończył wspólny obiad w restauracji sejmowej oraz zdjęcia.

Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do Oleśnicy.