REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO II LO

Rekrutacja uzupełniająca do klas I rozpoczyna sie 02 sierpnia 2022 r. po rekrutacji zasadniczej. W postępowaniu uzupełniającym biorą udział:

- kandydaci, którzy nie brali udziału w postępowaniu rekrutacyjnym;
- kandydaci, którzy w postępowaniu rekrutacyjnym nie zostali przyjęci (zakwalifikowani) do żadnej ze szkół;
- kandydaci, którzy nie potwierdzą woli przyjęcia w szkole, do której zostali zakwalifikowani;
- kandydaci, którzy potwierdzą wolę przyjęcia do szkoły, do której zostali zakwalifikowani, ale zrezygnują z przyjęcia do tej placówki. Aby móc brać udział postępowaniu uzupełniającym kandydat musi zgłosić się do szkoły, w której potwierdził wolę przyjęcia do szkoły i ją wycofać.

Od dnia 2 sierpnia 2022 r. do 4 sierpnia 2022 r. do godziny 15:00 można złożyć wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami (podpisany przez co najmniej jednego rodzica/prawnego opiekuna). Wniosek składa się już bezpośrednio w szkole. Wzór wniosku dostępny w Punkcie Naboru - II LO w Oleśnicy.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej zostaną podane do wiadomości 16 sierpnia 2022r.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostaną podane 23 sierpnia 2022r.

Liczba wolnych miejsc:

Klasa 1b (humanistyczno- językowa): 5